Zpět na Aktuality

Představení konkrétních opatření návrhu P+

11. června 2018

Výstava Plánu udržitelné mobility Prahy a okolí se pomalu blíží do finále. Proto neváhejte a v úterý 12. června přijďte od 18.00 na poslední ze série plánovaných přednášek, kdy představíme konkrétní návrhy opatření formou prezentace PechaKucha. Polaďte Prahu s námi!

V úterý 12. června 2018 od 18.00 proběhne další z řady speciálních eventů v rámci výstavy Plán udržitelné mobility Prahy a okolí. Tentokrát se můžete těšit na představení konkrétních návrhů ze zásobníku opatření projektu P+ formou prezentace PechaKucha. Seznámíte se s návrhy týkajícími se kolejové a silniční infrastruktury a také tématu organizace a regulace dopravy. Následovat budou návrhy z kategorie multimodálního cestování, dopravy a veřejného prostoru, provozu veřejné dopravy a na závěr zazní, jak poladit procesy v mobilitě.

Přednášky povedou odborníci z Odboru rozvoje a financování dopravy Magistrátu hlavního města Prahy, Odboru dopravy Středočeského kraje, Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy, Regionálního organizátora Pražské integrované dopravy, Dopravního podniku hlavního města Prahy, a. s., a Integrované dopravy Středočeského kraje.

 Chcete vidět, jak vypadá naše výstava? Podívejte se na krátký sestřih z vernisáže:

 

 

A jak to na výstavě vypadá se můžete podívat v reportáži TV Praha: