Zpět na Aktuality

Koncept dokumentu P+ Návrh schválen

6. září 2018

V poslední aktualitě jsme vás informovali, že musíme ještě trochu poladit hodnocení vlivu koncepce na životní prostředí a veřejné zdraví (SEA) a že jsme lehce upravili harmonogram. Navíc jsme přišli s řešením, že do zářijového zastupitelstva předložíme prozatím koncept dokumentu P+ Návrh.

A jak jsme dopadli? Schváleno! :-) Dnes (6. září 2018) byl v zastupitelstvu projednán a schválen koncept dokumentu P+ Návrh. Pro jeho schválení hlasovalo 47 z celkem 65 členů Zastupitelstva hl. m. Prahy. Máme z toho velikou radost. Vše tedy běží podle plánu. Každopádně neusínáme na růžích, před námi je ještě dost práce. Musíme teď dopracovat dokumentaci pro SEA a následně vše veřejně projednat, abychom mohli v prosinci předložit zastupitelům finální dokument Plánu udržitelné mobility Prahy a okolí v zastupitelstvu města společně s hodnocením SEA ke konečnému schválení.

A nakonec pro vás máme takový bonbónek. Na výstavě jsme představili video o plánu mobility. To jsme přestříhali a doplnili o část participace s veřejností, jak plán vznikal a také o záběry z výstavy. Pokud se na video podíváte, získáte jasný pohled na to, o čem dnes zastupitelé hlasovali. Video naleznete na našem YouTube kanálu nebo na tomto odkazu.