Zpět na Aktuality

Přišlo celkem 2866 připomínek. Děkujeme!

8. července 2016

Teprve před pár dny jsme ukončili sběr vašich podnětů a již tu máme první čísla. Je vidět, že se o dopravní situaci ve svém okolí zajímáte a nebojíte se říci, co byste rádi změnili. A své názory jste nám posílali jako diví. Přesně se nám jich sešlo 2866, za což vám moc děkujeme.

Ptáte se, proč aplikace fungovala tak krátce a proč jsme ji museli vypnout právě teď? Důvodem je to, že plán mobility má svůj harmonogram a my jsme museli včas sběr podnětů uzavřít, abychom je mohli začít vyhodnocovat a následně s nimi dále pracovat. Před námi jsou další fáze projektu, kde se vaše připomínky promítnou. Na zmíněný harmonogram se můžete případně podívat v sekci Jak probíhá ladění Prahy.

Pokud bychom nechali běžet aplikaci na zadávání připomínek příliš dlouho nebo bychom nedodrželi plánovaný termín, o to později bychom mohli vaše připomínky vyhodnotit a tím by se ohrozil celý harmonogram plánu mobility. Proces vytváření plánu mobility zabere sám o sobě několik let, a kdyby se příliš prodloužil ještě více, hrozilo by, že by mohl být zastaralý ještě dříve, než by byl dokončený.