Zpět na Aktuality

Ptejte se radního Dolínka na vše o pražské mobilitě

27. března 2017

V rámci projektu zmente.to můžete již ve středu 29. března pokládat dotazy náměstkovi pražské primátorky a radnímu pro dopravu Petru Dolínkovi, a to prostřednictvím webové stránky i mobilní aplikace. Projekt tak spouští první ze svých pravidelných měsíčních on-line rozhovorů.

Máte připomínku k pražské mobilitě? Nápad na prodloužení cyklostezky? Víte o nedostatečné kapacitě některého spoje? Nyní máte možnost položit otázku či sdělit podnět osobě nejpovolanější, a to přímo radnímu pro dopravu Petru Dolínkovi. Ten přislíbil svou účast na pravidelných měsíčních on-line diskusích s obyvateli metropolitní oblasti již před spuštěním projektu zmente.to.

Hlavní město Praha se díky zmente.to opět přiblížilo o pořádný kus svým občanům. Webová stránka a aplikace jsou určeny všem, kteří se aktivně zajímají o městskou mobilitu v Praze. Jejich prostřednictvím můžete odesílat návrhy, připomínky nebo prostě jen pochválit řidiče linkového autobusu za ochotu. Jednoznačnou výhodou projektu je, že odeslaný podnět je automaticky rozklíčován a poslán přímo dotyčné instituci, ať už se jedná o Dopravní podnik hl. m. Prahy, Technickou správu komunikací, či organizaci ROPID.

Své návrhy a dotazy můžete posílat už ve středu 29. března od 11.30 do 12.30 hodin. Pro přístup na chat se zástupcem města můžete využít webovou stránku www.zmente.to nebo mobilní aplikaci zmente.to, která je k dispozici pro oba operační systémy na Google Play a v Apple Store.